Megoldott

elhagyott autó

Ez a Toyota régóta áll itt.
A felszólítás még régről itt van a szélvédőn lemosódva de elszállítás még nem volt.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Tűzkő u. 2

Hozzászólások

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Honlapjuk szerint elszállításra került.
    2017-11-08 ALR-325 TOYOTA zöld Budapest Főváros XI. kerület Tűzkő utca 3.
  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    nincs már itt
    köszönjük
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Itt hagyott autoroncs

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Mezőkövesd út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott, roncs Mercedes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Kondorosi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Punto

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Kondorosi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére