Megoldott

Veszélyes és bosszantó...

A Pesti út 29. szám alatti kihelyezett Önkormányzati iroda környékén van e két roncs pad, ami nem szúrja az önkormányzati dolgozok szemét ;)
Az Újlak utca felől az Iroda felé vezető úton található ez a két lépcső, amelynek alsó lépcsőfokai(!) életveszélyesek.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, XVII. kerület

Hozzászólások

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Sic transit gloria mundi, ahogy a művelt dakota indián mondaná... azaz így veszzük tudomásul, hogy az "illetékes" válaszra sem méltat, nemhogy intézkedne...
    Szomorú vagyok!
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Csak el kell olvasni az Önkormányzat válaszát: "A padok felújításához, valamint a lépcsők kijavításához szükséges intézkedéseket megtesszük. "
    1) A lépcsőket megjavították
    2) A padokat likvidálták
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    A padok nem készültek el, de járda már régen (jeleztem is).
    A padok visszakerülésére erős 0% az esély....
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    A másik pad helye... :)
    A mellette lévő házban lakók közül többen hiányolják már!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Rákosmente Önkormányzata: Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük levelét. A padok felújításához, valamint a lépcsők kijavításához szükséges intézkedéseket megtesszük.
    A kivitelezés elvégzéséig kérjük szíves...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentett észrevétel kettős volt:
    1) veszélyes letört, hiányzó lépcsők és
    2) támla vagy ülés nélküli padok.
    Nos, a lépcsők javítása viszonylag gyorsan megtörtént.
    Ám a padok javítása helyett egys...
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Ellkészültek azóta a padok?
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    A két lépcső ma láttam (07.24) elkészült, szép és rendes munka.
    Sajnos a padok még rom állapotukban árválkodnak...
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    A két lépcső ma láttam (07.24) elkészült, szép és rendes munka.
    Sajnos a padok még rom állapotukban árválkodnak...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük levelét. A padok felújításához, valamint a lépcsők kijavításához szükséges intézkedéseket megtesszük.
    A kivitelezés elvégzéséig kérjük szíves türelmét.
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vass Zsolt
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt fa.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vass Zsolt
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Mászóka sérülés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács István
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére