Megoldatlan

Oszlop betontömbje félredobva a reklámfelület mögé

Kérem, a T. Illetékest, hogy a szemérmesen a reklámtábla mögé "rejtett" oszlopmaradványt minél előbb eltávolítani legyen szíves! Renkívül ocsmány látvány.

Köszönettel:

Gy. A.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Vas Gereben u. 2

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Matók Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentőnk! Történt fejlemény a bejelentéssel kapcsolatban?
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispest Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XIX. kerület Kispest Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Ahogy a 24710-es azonosító számú bejelentésben jeleztük, ilyen típusú oszlopot részvénytársaságunk nem helyezett ki és nem is üzemeltet.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Györkös Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó homok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Hegedűs Adél
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Bem utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Belógó bokrok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: V. Áron
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Nagysándor József utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére