Megoldatlan

Szétrohadó, gyalogosokra veszélyt okozó épület

A képen látható kirakat kezd teljesen szétesni! Veszélyes a gyalogosokra, ott közlekedőkre, gyerekekre. Kérem, a T. Illetékest, hogy legyen szíves felszólítani az ingatlan tulajdonosát a közrend betartására, az ingatlan állagának jókarbantartására és a közvetlen balesetveszély azonnali elhárítására!
Ez a kínai bolt a Kossuth tér szégyene, már ideje lenne egy alapos felújításnak!

Köszönettel:

Gy. A.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Üllői út 261

Hozzászólások

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Egyéb"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Matók Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentőnk! Történt fejlemény a bejelentéssel kapcsolatban?
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispest Önkormányzata

  • Györkös Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Eldőlő utca név tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: XIX. kerület Kispest Önkormányzata
    Üllői út (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Faág dőlt a vezetékre

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Pannónia utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Veszélyes faág

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Báthory utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére