Megoldatlan

Balesetveszélyes kapcsolószekrény

Anonim Járókelő

Budapest, III. kerület Zápor, és Föld utca sarkon van egy kapcsolószekrény. (ELMÜ üzemelteti.) Hónapok óta csipog, sípol. Mostanra már az ajtaja is ki van nyitva!
Ezen az úton rengeteg kisgyermek jár szaladgál, kerékpározik, rollerezik. Félő, hogy esetleg valamelyik éppen bele is eshet.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Zápor u. 72

Hozzászólások

  • Matók Ágnes lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Matók Ágnes megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Matók Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentőnk! Történt fejlemény a bejelentéssel kapcsolatban?
  • K. Edina elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére