Megoldott

Margitszigeti futópálya

A margitszigeten a futópálya mentén több helyen nem világítanak a lámpaoszlopok ami nagyon veszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Margitsziget 238002

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása 2017. 12.04.-én megtörtént.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hiba
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • P Claudia bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Az utcai lámpák nem üzemelnek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Ditrói Mór utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nem világító lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Párta köz (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére