Megoldatlan

elhagyott autó

elhagyott autó

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Hozzászólások

  • Bozóki Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Azóta eltünt az autó! Szuper!
  • Bozóki Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Elnézést, de új a telefonom, és elfordította a képet :(
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Bozóki Katalin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Roncs kerékpárok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zemkó Szonja
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Szervita tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott, műszaki hibás autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Hősök tere (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Elhagyatva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Andrássy út (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére