Megoldott

Kipusztult fa pótlása a Batthyány utca-Üllői út kereszteződésében

Kérem, a T. Illetékest, hogy a képen látható helyszínen a kipusztult fát legyen szíves pótolni! A google street view képen látszik, hogy a sarkon is állt egy fa, amely valószínűleg egy baleset következtében ki lett vágva. https://goo.gl/maps/PaUtbDCBL3J2

Köszönettel:

Gy. A.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Üllői út 275-277

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A Főkert válasza: A beültethető helyekre került fa.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIX. kerület Kispest Önkormányzata"-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Alighanem ez FŐKERT-es probléma, nem kerületi.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispest Önkormányzata

  • Györkös Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gócza Gergő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    F2QC+X4V Kutyafuttató (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Emberi és állati váladékok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Jogos Péter
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Szirtes út (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére