Megoldott

2-es villamos Vigadó tér megállójában hiányzó kötődobos fedél

A 2-es villamos Vigadó tér megállójánál a megálló tábla melletti kandeláber villamos kötődobozának fedele hiányzik. Legyen kedves a BDK Kft. a pótlásról gondoskodni, mert az erősáramú vezetékek a megálló felől hozzáférhetők.

Probléma helyszíne
Budapest Belgrád rkp.

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása 2017. 12. 06.-án megtörtént.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hib
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonymus Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Németpróna utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére