Megoldott

Petz Ferenc utcai kátyúk

Csepelen a Petz Ferenc utca 26 és 28 előtt több kátyú is van, az egyik közülük egészen nagy. Kérem, intézkedjenek a kátyúk betöméséről!
Google Utcakép: https://www.google.hu/maps/place/Petz+Ferenc+utca/@47.425171,19.069237,3a,90y,5.05h,77.58t/data=!3m4!1e1!3m2!1sfbD28IEjlTLhZafAszA0mg!2e0!4m2!3m1!1s0x4741e7f196e93a61:0x260cbcca0d10a1c7

Köszönettel: Bardócz Csaba

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A csodaszép "tákolás" elkészült! Remélem tart is majd valamit.... Mondjuk az is meglepett, hogy egyáltalán megcsinálták.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kátyú tankcsapda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gudenus László
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Béke tér (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú az úton

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére