Megoldott

Valaki vicces kedvében elforgatta a macisajt táblát

Kérem, a T. Illetékest, hogy a száva utcai remiz keleti kapujánál lévő Elsőbbségadás kötelező táblát legyenek szívesek visszafordítani az eredeti állapotába, mert valaki elfordította. Így ez egy zavaró és veszélyes helyzet.

Köszönettel:

Gy. A.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Üllői út 197-199

Hozzászólások

  • Haris Gergely lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    A táblát visszaforgatták a helyes irányba.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Györkös Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leesett a tükör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S. Lujza
    Illetékes: Budapest Közút
    Liliom utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlt/szedett tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: V. Áron
    Illetékes: Budapest Közút
    Budapest, Albert Flórián út (Népliget) (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére