Megoldatlan

Hiányzó szerelvénytér ajtó a térvilágítási oszlopon, a csepeli Tesco Hipermarkethez vezető járdán

A csepeli Tesco Hipermarkethez vezető járdán, a Siemens Zrt. telephelye mellett, az autómosóval egy vonalban áll a fotón látható Lábatlani Vasbetonipari Zrt. által gyártott Pfleiderer pörgetett vasbeton oszlop, melynek villamos szerelvényterének az ajtaja hiányzik. A szerelvénytér tele van tömve hulladékkal. Az villamos kötést rejtő Guro kötődoboz miatt az áramütés veszélye csekély, de nem így kellene az oszlopnak kinéznie. A gyártója pont Csepelen kezdett el nem fém oszlopajtókkal "kísérletezni", így erre az oszlopra is minden bizonnyal tudnának egy pótalkatrészt szállítani. Lehet, ha ezen a járdaszakaszon lenne 2-3 hulladékgyűjtő, akkor a hulladékot a másképp szocializált Tesco vásárlók is nagyobb valószínűséggel helyeznék el a kukában, mint a járdán vagy az oszlop belsejében. Az oszlop körüli járdán sok a rothadásnak indult lomb hulladék is. Az oszlop valószínűleg a Tescohoz és nem a BDK Kft.-hez tartozik, mint a parkolóban lévő minden nem világító világítótest is.

Probléma helyszíne
Budapest Transzformátorgyár u. 189

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Anonymus Járókelő visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    TESCO-GLOBÁL Áruházak ZRT
    Székhely: H-2040 Budaörs, Kinizsi út 1-3

    Cégjegyzékszám Cg. 13-10-040628
    Adószám: 10307078-2-44
    Adatvédelmi nyilvántartási azonosító: 00707-0003
    Pest Megyei Bíróság, mint Cé
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Tesco

  • Anonymus Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Németpróna utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére