Megoldott

Sötét járda szakasz

Bp. IX. Kerület Aranyvirág sétány 3/1 es 3/2 előtti járda szakaszon, 2 egymás melletti lámpatest sem világít így egy kb 80m-es szakaszon vak sötét van.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Aranyvirág stny. 11

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes visszajelzése alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása 2017.09.25-én megtörtént.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre t...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Krinnyian k bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfordult lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Lechner Ödön fasor (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Hiányzó fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Fővám tér (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére