Megoldott

Széttört tábla

A Mártírok és a Temesvár utca sarkán lévő utcanévtábla félig le van törve.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Temesvár u. 39

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott!
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Radnai Dóra - Pesterzsébetverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük a Bp. XX. Temesvár utca 39.-Mártírok útja sarkán lévő törött utcanévtáblára vonatkozó bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a bejelentését rögzítettük és besoroltuk...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megfeketedett utcatábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Losonc utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó utcatábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Szigligeti utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó utcatábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Eötvös utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére