Megoldott

Szemét az Árpád hídi aluljáró kijáratánál

Szemét az Árpád hídi aluljáró kijáratánál, annál a kijáratnál ahonnan a 106-os és a 34-es busz indul.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Róbert Károly krt. 26-32

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • E. M. hozzászólt a bejelentéshez.

    Már eltűnt a szemét, mehet a „megoldott“!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére