Megoldatlan

Kerékpártároló használatának akadályozása

2014. június 21-én a Ráday utcában szerettem volna biztonságosan lezárni a kerékpáromat arra a pár percre, amíg bementem egy üzletbe vásárolni. Azonban erre nem volt módom, ugyanis a Marie Kristensen Sandwich Bar "terasza" elfoglalta a közterületen elhelyezett kerékpártároló teljes tároló felületét.
A képet feltöltöttem már a Magyar Kerékpáros Klub Facebook oldalára, illetve elküldtem a Ferencvárosi Önkormányzat közterületekkel foglalkozó osztályának, de sehonnan sem kaptam még választ.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, IX. kerület

Hozzászólások

  • Jenei Borbála hozzászólt a bejelentéshez.

    Végül megoldódott a probléma: egyrészt áthelyezték a tárolót, másrészt máshol kapott teraszhelyet az étterem. Köszönöm, Járókelő! :)
  • Jenei Borbála hozzászólt a bejelentéshez.

    Sziasztok!
    Köszönöm a választ! Jövő tavaszig megoldódott a probléma, de kíváncsi vagyok, hogy akkor eszébe jut-e valakinek ez a probléma.
    Majd jelentkezem, ha újra felmerül esetleg. Reméljük nem így...
  • IX. kerület Ferencváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Jenei Borbála hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a közbenjárást! :)
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Újraküldtem a bejelentést.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Jenei Borbála hozzászólt a bejelentéshez.

    Pont tegnap néztem és sajnos még mindig ott van a tároló és a terasz is. :(
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Áthelyezték a kerékpártárolót?
  • Jenei Borbála hozzászólt a bejelentéshez.

    Egy hónap után megérkezett az Önkormányzat válasza!
    A vendéglátóhely 8 m2-es teraszra kapott engedélyt, tehát két lehetőség van: 1. lecsökkentik az engedélyezett terasz méretét. 2. Áthelyezik a kerék...
  • Jenei Borbála hozzászólt a bejelentéshez.

    Tegnap néztem és még mindig használhatatlan... És semmilyen választ nem kaptam az Önkormányzattól sem.
  • 790501 Nokedli hozzászólt a bejelentéshez.

    nagyon remek...
  • Barkóczi Dávid hozzászólt a bejelentéshez.

    látszik hogy egy kerékpár is alig fér el
  • Barkóczi Dávid hozzászólt a bejelentéshez.

    nem egyedi eset, én egy hónappal ezelőtt jártam így
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Jenei Borbála bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére