Megoldott

Ki-be kapcsolgató lámpa

A Galambóc utca 17. szám előtt található lámpatestben lévő fényforrás rendszeresen kialszik, majd 1,5-2 perc után újra elkezd világítani, először kékes árnyalattal, majd lassan átvált sárgás árnyalatba, végül ismét kialszik. Ez azt eredményezi, hogy 3-4 percig van közvilágítás, és 1,5-2 percig nincs, a folyamat ciklikusan ismétlődik.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Galambóc u. 17

Hozzászólások

  • Frank Ferenc hozzászólt a bejelentéshez.

    Az ügy zárható. :)
  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes visszajelzése alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása 2017.09.22-én megtörtént.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre t...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Frank Ferenc bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Sérült villanyoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Dayka Gábor utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére