Megoldott

Botlásveszélyes és méltatlan préri

A 2-es villamos MÜPA - Nemzeti Színház megállójánál a kulturális intézmények felé tartó zebra végében több éve hiányos és botlásveszélyes a burkolat. A talajból "ottfelejtett" acélvasak kandikálnak ki, a felület egyenetlen, poros - esős időben saras. Az egész méltatlan egy kulturális központhoz vezető út kapujában. Érdektelen, hogy telekkönyvileg kihez nem tartozik ez a rész, a lényeg hogy aszfaltozza le végre valaki ezt a balkáni állapotokat idéző gyalogos részt.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Komor Marcell u.

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Mert kitartó vagy.
    Gratula! :)
  • Haris Gergely lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Hosszú, értelmetlen hadakozással teli hónapok után negyedsiker.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ra.

  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi változás. Csak a nagy csend... Ismételjünk, lécci!
    THX
  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Amint jelezutem az AJBH-nak, hogy a kerület nem válaszol határidőn belül a nekik írt lakossági bejelentésekre, hirtelen megerdet a nyelvük. Mondjuk sok jót nem sejtet...

    Tisztelt *** Úr!

    A Soroksár
    ...
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Kettő hónap telt el és se nektek, se nekem nem válaszolt a kerület. Feljelentenétek őket az AJBH-nál?

    Köszi!
  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Megnéztem, nem oldódott meg.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott? Sajna nem jártam kint mostanság, de legutóbb aszfaltoztak a túloldali járdánál, így akár ezt is megcsinálhatták - volna. De hogy még csak nem is reagáljaqnak 45 nap után se...

    Kérdezzet...
  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Eltelt a 30 nap. Kérem, tegyétek meg a szükséges lépéseket a címzettekkel szemben válaszadás elmulasztása miatt?
    köszönöm
  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a gyors aktiválást. Nem várok gyors megoldást. Épp ezért egyéni szinten is rajta fogom tartani a szemem
    a bejelentésen.
    A burkolatjavítás elszabotálásának érdekében ugyanis hárman akár nég...
  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Városjáró Blog bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Járda foglalás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Ferenc körút (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Balesetveszélyes aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Márton utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdahiba

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére