Megoldott

elhagyott autó

elhagyott autó

Probléma helyszíne
Budapest Gaál József út 64

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő 1 hozzászólt a bejelentéshez.

    nincs ott
  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • Haris Gergely megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet"-ra.

  • Zoltán Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Melinda út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kisajátított parkolo

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Határőr út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Balesetes autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Határőr út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére