Válaszra vár

Roncs autó

Admin frissítés: "Köszönjük a bejelentő tájékoztatását. Budapest Főváros XIII. Kerületi Közterület-felügyelet a hatályos jogszabályoknak megfelelően csak közterületen intézkedhet.
A bejelentésben szereplő terület az ELMŰ tulajdonát képezi.
A jármű tulajdonosát az autó elszállítására, eltávolítására csak a terület tulajdonosának van joga felszólítani!
Tisztelettel: Koi Zsolt
Ügyeleti és információs szolgálat"

A rendszámra ragasztott matrica szerint a műszakija lejárt 2015 novemberében. Valószínűleg már régebben ott áll.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Népfürdő u. 20

Hozzászólások

  • K. Edina elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek

  • G Ferenc hozzászólt a bejelentéshez.

    Az autó még ott van.
  • K. Edina elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek

  • K. Edina megváltoztatta a bejelentés leírását "A rendszámra ragasztott matrica szerint a műszakija lejárt 2015 novemberében. Valószínűleg már régebben ott áll."-ról "Admin frissítés: "Köszönjük a bejelentő tájékoztatását. Budapest Főváros XIII. Kerületi Közterület-felügyelet a hatályos jogszabályoknak megfelelően csak közterületen intézkedhet. A bejelentésben szereplő terület az ELMŰ tulajdonát képezi. A jármű tulajdonosát az autó elszállítására, eltávolítására csak a terület tulajdonosának van joga felszólítani! Tisztelettel: Koi Zsolt Ügyeleti és információs szolgálat" A rendszámra ragasztott matrica szerint a műszakija lejárt 2015 novemberében. Valószínűleg már régebben ott áll."-ra.

  • K. Edina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerület Közterület-felügyelet "-ról "ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek"-ra.

  • Ktf 13 hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a bejelentő tájékoztatását. Budapest Főváros XIII. Kerületi Közterület-felügyelet a hatályos jogszabályoknak megfelelően csak közterületen intézkedhet.
    A bejelentésben szereplő terület az E...
  • Nagy Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • G Ferenc bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Bulcsú utca (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Autóroncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Újpesti rakpart (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére