Megoldott

Újra útra lógó bokrok az M5 kivezetőn

Anonim Járókelő

Az előző bejelentés után egy évvel ismét megnőttek a bokrok az M5 be- és kivezető szakaszait elválasztó sávon. A bokrok a belső sávba lógnak, és helyenként a táblát is eltakarják. Ideje lenne ismét nyírni őket.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, XIX. kerület

Hozzászólások

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Járókelő Blog!

    A munkálatokat 2014. 07.23-án elvégeztük.

    Üdvözlettel:

    FŐVÁROSI KERTÉSZETI
    NONPROFIT ZRT.
    BVK HOLDING tagja
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2378)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A bejelentést továbbítottuk a BKK Köz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A ki- és bevezető szakaszon is az útra lógnak a bokrok és takarják a sebességkorlátozó táblákat.
  • Kis Pista hozzászólt a bejelentéshez.

    ÉS a bevezetőjén is az útra lógnak!
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiemelt poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bardócz Csaba
    Illetékes: KÖZPARK Kispesti Köztisztasági és Közfoglalkoztatási NKft.
    Hunyadi tér (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elfordult EAK

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Villanytelep (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére