Válaszra vár

szétvert kuka

Anonim Járókelő

Teljesen szétcincált kuka, le kell cserélni.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Dékán u. 1

Hozzászólások

  • Anonim felhasználó hozzászólt a bejelentéshez.

    A térnek nincs gazdája. Ez a legnagyobb baj. Nem is olyan régen készült el, már most olyan mintha 10 éves lenne. A térkő sikerült, a mozgólépcsőt néha javítják. Ezen kívül minden rohad, főleg, ami az...
  • Anonymus Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A vattaemberek nem (mernek) gondolkodni.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez is egy lehetséges megoldás. Bár a technika mai állásánál nem tűnik lehetetlen kihívásnak az sem, hogy a főváros egyik cége a főváros egy másik cége által megrendelt-megvalósított.... beruházása kap...
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    A kétszázadik új kuka dizájn helyett nem lehetne EGY városálló típust kifejleszteni, ami mindenhol ugyanúgy nézne ki a városban, lennének hozzá alkatrészek, cseredarabok, és nem azon kéne filózni, hog...
  • Lukács Máté (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére