Megoldásra vár

Hiányos járda

Az Ady Endre utca (Topánka utca) megálló mellett a zöldterületen átvezető járdát érdekesen sikerült megcsinálni, ugyanis nem ér el az úttest melletti járdáig.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Topánka u. 39-53

Hozzászólások

  • Sági Katalin (admin) megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Radnai Dóra hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük az z Ady Endre utca (Topánka utca) megállóra vezető járdára vonatkozó bejelentését. Az elmaradt aszfaltozást pótoltatjuk a kivitelezővel.

    Tisztelettel:

    Radnai...
  • Lukács Máté (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó kockakő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Topánka utca 39-53 (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gazos járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Ferenc utca 11a (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére