Megoldatlan

Lyukas fedél

A Kossuth Lajos utca 85 előtti járdán lévő fedlap szörnyű állapotban van, rajta egy nagy lyuk tátong.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Kossuth Lajos utca 85

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Közművek"-ra.

  • XX. kerületi Önkormányzat Városgazdálkodási Osztályverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy helyszíni szemle során megállapítottuk, hogy optikai kábelek találhatók az aknában, ezért kérjük az ügyet illetékességből a Magyar Telekomnak átadni.

    Tisztele...
  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata"-ra.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rossz állapotú , hepehupás fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Unnamed Road (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megsüllyedt járda / fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Jós utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére