Megoldott

Növényzet

A Lázár utca 1-5 számú telek Lázár és Perczel Mór utca felőli oldala egyaránt erősen el van hanyagolva. A járda és a kerítés között több facsemete, bokor, és gaz nőtt ki.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Lázár u. 1-5

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott!
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdaaszfalt alatt üreg van

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Baross utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Közterületi gaz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Török Flóris utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Szentlőrinci út (XXIII. kerület, Soroksár)
  Vissza az oldal tetejére