Megoldatlan

Előlomtalanítás?!

Egyre sűrűbben lehet ilyen és hasonló a lomtalanítás témakörébe való cuccokkal találkozni... És egy kis zöldhulladék fedés kimondottan jó álca!

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Borsó u. 54

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem...
    Azt is szeretném látni, hogy a nektek visszaküldött válaszokkal mit kezdtek? Megmondom őszintén unom ezt a több éves anyagokra való rákérdezést (mindig jelentettem, ha teljesült valami). Újra...
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Matók Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentőnk! Történt fejlemény a bejelentéssel kapcsolatban?
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemétlerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Kiegészítésre vár
    4
    Kiegészítésre vár
    4

    Városközpont sok szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Rákoskeresztúr, városközpont (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldatlan
    6
    Megoldatlan
    6

    Megszaporodott szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Kaszáló utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére