Megoldott

Burjánzó parlagfű a kelenföldi P+R parkolóban

Anonim Járókelő

Hatalmas parlagfű burjánzik a kelenföldi p+r parkolóban. Amiért elvileg jó nagy büntetés szabható ki.

Probléma helyszíne
Budapest Péterhegyi út 54

Hozzászólások

  • Budapest Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    2017.08.29-én kelt, a Kelenföldi P+R parkolókban a parlagfű burjánzása kérdésére vonatkozóan az alábbiakban adjuk meg válaszunkat:

    A Kelenföldi pályaudvar térségében 201
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gazos oszlopok (idén is)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Döbrentei tér (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Belógó züldfelület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére