Megoldott

Elhagyott autó

Elhagyott autó

Probléma helyszíne
Budapest Nógrádi u. 35

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő 1 hozzászólt a bejelentéshez.

    nincs már ott
  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Köszönjük a jelzést. A hibáért elnézést kérünk.
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport"-ról "XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet"-ra.

  • Zoltán Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Oh, ez miért tartozik a II. kerülethez? XII. kerületen van ha jól tudom... a "XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet" -hez tartozan. Csak most láttam , hogy rossz helyre lett továbbítva valószínűleg az ügy.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Zoltán Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Melinda út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kisajátított parkolo

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Határőr út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Balesetes autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Határőr út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére