Megoldatlan

Össze nem érő járdák...

Rohanó világunkban sok mindent nem lehet befejezni, mert nincs idő, nincs pénz, nincs akarat(!)...
De atlán ez a két irányból érkező járda egyszer már csak összetalálkozik?!

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Újlak köz

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Hihetetlen, de elkészült.
  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés augusztus 21.-i és ebből mindjárt látszik, hogy nem az idén történt... ;)
    Egyébként:
    " Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.
    2017. december 04. 22:16
    Nem csinálták meg."
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentőnk!
    A kezelt ügyek mennyisége miatt előfordulhat, hogy a bejelentések újraküldése bizonyos esetekben elmarad. Ennek a folyamatnak a felgyorsításában és hatékonyabbá tételében megköszön...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Az adminisztrátor miért nem küldi újra automatikusan? Kényelmetlen?!
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Na?! Sehol senki?
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Régi Lakó visszajelzésére vár.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem csinálták meg.
  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését a járda állapotára vonatkozóan.
    A járda pótlására az időjárás és pénzügyi fedezet függvényében kerülhet sor.
    A kivitelezés elvégzéséig kérjük további szív...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ennyit. Persze azóta se csinálták meg.
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    És válaszoltak?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt már bejelentettem.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére