Megoldott

Ott felejtett terelőbólyák (?) a füvön a nánási úton

Ott felejtett terelőbólyák (?) a füvön a nánási úton, kb egy éve lehet ott. A buszmegálló járdája melletti kis füves részen.

Probléma helyszíne
Budapest Nánási út 37

Hozzászólások

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Forgalomtechnika"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • E. M. hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, elszállították!
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Történt fejlemény az ügyben?
  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • E. M. hozzászólt a bejelentéshez.

    Azóta változatlan a helyzet! :(
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    Szíves tájékoztatásul közöljük, hogy Részvénytársaságunk ilyen jellegű terelő elemeket nem használ. Ezeket valószínűleg út javítás, vagy közmű munkál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Budapest Közút Zrt.!

    Ezúton továbbítom Önöknek az alábbi járókelős bejelentést, mivel a Nánási út az Önök kezelésében áll.

    Köszönettel,
    Falvai Tamás
    ügyfélkapcsolati irodavezető
    III. Kerüle
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére