Megoldatlan

Leszakadt korlát a Vizimolnár utcában

Leszakadt egy korlát a Vizimolnár utcában a pékség és a játszótér közt!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Vízimalom stny.

Hozzászólások

  • E. M. hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Történt fejlemény az ügyben?
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • E. M. visszajelzésére vár.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Erdősi Mátyás Úr!

    Bejelentésével kapcsolatban szeretném tájékoztatni, hogy a korlát javítását megrendeljük, a munka elkészültéig szíves türelmét kérjük.
    Köszönjük észrevételét.

    Tisztelettel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ra.

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére