Megoldott

Leszakadt pad a Római parton

Leszakadt a pad a postával szemben a Római téren!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Római tér 8

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • E. M. hozzászólt a bejelentéshez.

    Végre pótolták a hiányzó részeket! Köszönöm!
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • E. M. hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyzet változatlan! :(
  • E. M. visszajelzésére vár.

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Erdősi Mátyás Úr!

    Bejelentésével kapcsolatban szeretném tájékoztatni, hogy a pad javítását megrendeltük, a munkálatok elvégzéséig szíves türelmét kérjük.

    Tisztelettel:
    Falvai Tamás
    ügyfélka
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ra.

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eltört léc

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Harrer Pál utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Magas fű és gaz

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Pille utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére