Megoldatlan

Ismételt bejelentés: csatorna bevezetés megrongálása

Hosszú-hosszú idő után elkészült egy gyalogosbarát járda a 67-es buszmegállójától.
Készült hozzá egy csapadékvíz elvezető is a járda alatt, amely az árokba vezeti a vizet.
Ám jött egy nagy kamion, amely pont a kereszteződésben(!) fordult meg és néhány 5 tonnás kerekével beszakította a vízelvezetőt, ami azóta is egyre romlik; hamarosan el fog teljesen tömődni... (513. utca/ Lázár deák utca íves sarka)
Nos, az újabb képen látszik, hogy a csatorna bevezetése már nem is látszik, a gazzal történő álcázás gyakorlatilag tökéletes...
Ideje lenne helyreállítani!

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Lázár deák u.

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem történt semmi!
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Régi Lakó visszajelzésére vár.

  • Haris Gergely megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését.
    Hivatalunk az időjárás és pénzügyi fedezet függvényében intézkedik az említett hiba kijavításáról.
    A kivitelezés elvégzéséig kérjük szíves türelmét!

    Üdv...
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Tegnap fűnyírás volt a környéken és mára bebizonyosodott, hogy a jóslatom nem volt túl sötét... A csatorna bevezetés nyomai is eltűntek az első bejelentés óta... Csak meg kellene csinálni, nem?! Ha má...
  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt rejtőzik a tönkretett csatorna...
  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Vízcsatorna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Ananász utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Fülke üveg.

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Magyar Telekom
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére