Megoldott

rossz ivókút

A városliget egyik ivókútja elromlott. tegnap még ittam belőle, ma be van ragadva a nyomógombja. pontos hely a GPS alapján.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • Garda Milán hozzászólt a bejelentéshez.

    Mára megjavították, bár nyomás alig van benne, épp csak csordogál..
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Garda Milán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Faverem rácsok állapota

    Beküldés ideje:
    Beküldte: B Simon
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Deák Ferenc tér M (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Olvashatatlan utcanév tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Kövér Lajos utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére