Megoldatlan

Vandálok által letört facsemeték a játszótéren

Vandálok által letört facsemeték a játszótéren

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Hermina út

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Erdősi Mátyás hozzászólt a bejelentéshez.

    Tudom, azt is az én bejelentésem!
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldhatatlan a sorozatos rongálások miatt: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/30938/hianyzo-fa
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Történt fejlemény az ügyben?
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Erdősi Mátyás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kerek Fric
    Felsőmalom utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Letört fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Budapesti út (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére