Megoldatlan

Megrongált pad

Anonim Járókelő

Megrongált pad az erdő szélén,Hűvösvölgynél.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Glück Frigyes út

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisi Parkerdő Zrt.

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Szuper, köszönöm!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Sági Katalin.
    Az általam csatolt printscreenen a kék pont jelöli a pontos helyszínt,amúgy a padról készült képen is látható kék sáv turistajelzéssel ellátott ösvényen található ez a pad.
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentőnk! A térképen a pontos koordináta látható? Tudnál adni leírást a helyszínről, hogy az illetékesek biztosan megtalálják?
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisi Parkerdő Zrt.

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "Pilisi Parkerdő Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt jarokelo!
    Egy Ön által megjelölt bejelentéshez új hozzászólás érkezett.

    Cím:
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére