Megoldott

Járdán parkolás

A Petőfi híd budai hídfőjénén szabálytalanul parkolnak a járdán, legalábbis nem látok kijelölt parkolót a helyszínen.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Egry József u. 2-10

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Open Eye hozzászólt a bejelentéshez.

    A teljes kereszteződést átépítették, így megoldódott!
    köszi
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Matók Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentőnk! Történt fejlemény a bejelentéssel kapcsolatban?
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Open Eye bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöld szétparkolása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Dombóvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    A járda nem parkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Fegyvernek utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére