Megoldott

Roncsautó

Roncsautó az Infoparkban, a Q épület előtt.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Magyar tudósok körútja 2

Hozzászólások

  • Csiszàr Vince hozzászólt a bejelentéshez.

    Kàr ezèrt a fehèr "csodaszamàrèrt".
  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Open Eye hozzászólt a bejelentéshez.

    Elszállították.
  • Open Eye visszajelzésére vár.

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A jármű üzembentartója 2017. július 20-án 10 napos határidejű felszólítást kapott a szabályszegés megszüntetésére.
    Amennyiben nem tesz eleget a felszólításnak, az Újbuda Közterület-felügyelet elszáll...
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Open Eye bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott, roncs Mercedes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Kondorosi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Punto

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Kondorosi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Mondeo

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Albertfalva utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére