Megoldatlan

És mindeközben hiányzik a játszótér egy teljes(!!!) kerítés eleme is...

Ehhez képest az egy be nem zárható kapu már eltörpül a problémák között (nem mintha azt megoldották volna!!!
Szóval: HIÁNYZIK EGY TELJES KERÍTÉSELEM!!! És így a többi elemet is akár lebonthatnák, mert kevesebb lenne a gond... a hivatalban... ;)

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Újlak u. 110

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Régi Lakó visszajelzésére vár.

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Jajjj!!! Egy dolgot teljesen elfelejtettem a nagy bosszankodásban!
    Köszönöm a Rákosmente Sajtó válaszát, ami napra pontosan egy évvel később született meg a bejelentéshez képest... Nem érzik nevetség...
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezek olyan ígéretek, amelyek kimerítik a parasztvakítás fogalmát... A játszóeszközökről szó sem volt eddig! Akkor azt mondják meg, hogy kik hordják el módszeresen a kereítés elemeket?!
    Emlékezik még v...
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, a mi házunk mögött is elbontották a retró játszóteret.
  • Rákosmente Sajtó hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    2017 évben hivatalunk vezetése a mára már nem szabványosítható, jelenlegi hatósági előírásoknak nem megfelelő régi játszóeszközök elbontása mellett határozott, egy időben a nagyob
    ...
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVII. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A XVII. kerületi önkormányzathoz benyújtott közérdekű adatigénylésre megérkezett a válasz, ami az alábbiakban olvasható és a csatolt linken is elérhető:
    https://kimittud.atlatszo.hu/request/es_mindeko
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Most már töméntelen elem hiányzik... Az iskolában ülő képviselő asszonynak nem tűnik fel? Hiszen ide járnak a gyerekek is a mindennapos tornaórákra... :)
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVII. kerület"-ra.

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gallyazás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Vezér utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gallyazás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Árpád Fejedelem útja (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére