Megoldatlan

piszkos üvegfelületek Kelenföld vasutallomason

Kelenföld allomason az uvegfelulettel boritott aluljaro lejaratok nagyon piszkosak, reg voltak tisztitva, kérjük tisztitani őket gyakrabban!

Probléma helyszíne
Budapest Etele tér 9

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Babus Csaba visszajelzésére vár.

  • Járókelő Admin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük a Társaságunk részére, 2017. július 17-én továbbított észrevételt. (00022390)

    Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy a megküldött jelzést, a vasúti infrastruktúrá
    ...
  • Tóth K. hozzászólt a bejelentéshez.

    Felháborító, hogy a megépítésére tömérdek pénzt elköltenek, de a karbantartásra, takarításra sajnálnak költeni. Bár így 10 év múlva lehet ismét villogni a felújítás átadóján.
  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Hölgyem, Uram!

    Bejelentése a MÁV Zrt – területi ingatlankezelési szolgáltatási egységhez az alábbi nyilvántartási számo(ko)n kerül továbbításra.: 7100029387

    MÁV Zrt - Ingatlankezelési dis
    ...
  • S-N Szabolcs (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • S-N Szabolcs (admin) megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "MÁV Zrt."-ra.

  • Babus Csaba bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére