Megoldatlan

Díszburkolat meglazult, mozog (2. fejezet)

Anonim Járókelő

"A Tűzoltó utca - Berzenczey utca sarkán a díszburkolat elég nagy területen meglazult és mozog, ahogy az autók áthaladnak rajta. Korábban már volt javítva, látható a képeken, hogy a megmozdult résznek más a színe."

Ugyan ezt már március 19-én bejelentettem, azóta sajnos nem került javításra, de most már égető szükség van rá, mert a burkolat annyira meglazult, hogy a kerékpárosok alatt is billeg.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, IX. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Nagy Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Ismét elküldtük az önkormányzatnak.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2239)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A bejelentésben szereplő Tűzoltó utc
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    botrány, ez kb tavaly ősz óta így van, naponta járok rajta bicajjal.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mátyás utca burkolata

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kükedi Tamás
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Mátyás utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú a kanyarodósávban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére