Megoldott

Megrongált Utasváró - Csepel, Deák tér (71)

Csepelen a 71-es Deák téri (Csepel, Horgásztanya felé) buszmegállójában lévő utasváró 2 üveglapja is hiányzik, a padra lehetetlen leülni, mert hiányzik róla két cső, az egész utasváró össze van firkálva, a tetején meg rohadnak a levelek.
Egy 20 percenként közlekedő járatnál pedig illene azért lennie olyan padnak amire le lehet ülni.
Rendbetételét előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Pad van :) üveglap pótlás és takarítás még mindig nincs. :(
    http://1drv.ms/1uyfb4q
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2234)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A BKK Zrt. utasváró pavilonokat nem gy
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem működő kijelző

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Simon Zoltán
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    II. Rákóczi Ferenc út (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elavult térkép

    Beküldés ideje:
    Beküldte: B Simon
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Örs vezér tere M+H (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére