Megoldatlan

Megrongált, hiányos pad

Kérnénk a megrongált, hiányos pad felújítását vagy cseréjét.

(Megjegyezném továbbá, hogy a környéken amúgy is kevés leülési lehetőség van, szükséges lenne több pad kihelyezése, illetve a meglévők felújítása.)

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Nyár u. 50

Hozzászólások

  • Járó Kelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték a padot!
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Matók Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentőnk! Történt fejlemény a bejelentéssel kapcsolatban?
  • Járó Kelő hozzászólt a bejelentéshez.

    3 bejelentésem eddig sikeresen megoldódott, szóval még van remény! :D
  • Neupester Dóra hozzászólt a bejelentéshez.

    A IV. kerületi önkormányzat nem fog válaszolni. Nem tetszik nekik, hogy nyilvánosan jelentik be a problémákat. Bojkottálják az oldalt....De ne legyen igazam
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület

  • Járó Kelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére