Megoldott

Szemetes játszótér

A játszótéren az avar nincs összeszedve ès mindenhol szemèt van eldobàlva.

Probléma helyszíne
Budapest Segesvár u. 31

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést.
  • István Böröcz hozzászólt a bejelentéshez.

    Viszonylagos tisztasàg van ! Megoldodott.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • István Böröcz bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére