Megoldatlan

Illegális szemétlerakás

Sajnos valaki úgy gondolta, ez a legjobb hely egy matrac lerakására...

Probléma helyszíne
Budapest Pesti út 67

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    A hulladék egy éve állandóan jelen van ezen a sarkon. Hónapokig matrac, zöldhulladék volt kirakva. A matrac eltűnt, a zöldhulladék maradt. Került mellé kisszekrény, és azóta is ott van. Hihetetlen, ho...
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Senki nem erőlteti meg magát, hogy ez megszűnjön.
  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    A zöldhulladék állandó jelenség. Most épp gallyak vannak itt a sarkon. És egy újabb kis szekrény is ide került. Úgy látszik, ez a kerületi szemétlerakó.
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    A kis szekrény is eltűnt... Már csak a háttérben látható száraz zöldhulladék van ott.
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    A kis szekrény még mindig ott van.
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    A matrac eltűnt, de került a helyére egy kis szekrény...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ra.

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Bútor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bútorok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Autógumi az út szélén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Rákóczi Ferenc utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére