Megoldatlan

Csatorna fedél megsüllyedt

A Tesco parkoló végében az esővíz elvezető csatorna fedele megsüllyedt, az aszfalt beszakadt.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Szentmihályi út 148

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt nem lehetne újra küldeni esetleg? Köszönöm!
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Pocsolya, el nem folyó esővíz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Bethlen Gábor utca (XV. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült csatornafedő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    II. János Pál pápa tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Víznyelő eldugult

    Beküldés ideje:
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Medgyessy Ferenc utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére