Megoldott

Lámpaoszlopon lévő fém lapot valaki felfeszegette

A lámpaoszlopon lévő fém lapot valaki felfeszegette.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Szentmihályi út 144-146

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása 2017. Július 18.-án megtörtént.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére