Megoldott

láthatatlan lámpa és tábla XIII. Perneházi#Röppentyű

A kereszteződésben észak felől haladva sem lámpa, sem a főútvonal vége tábla nem látszik a faágaktól.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, XIII. kerület

Hozzászólások

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Járókelő Blog!

    Az említett területen a kertészeti munkákat elvégeztük 2014.07.21-én.

    Üdvözlettel:
    FŐVÁROSI KERTÉSZETI
    NONPROFIT ZRT.
    BVK HOLDING tagja
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2198)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A bejelen
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Töreki Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Bercel
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Gidófalvy Lajos utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eltűnt fasor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: E. M.
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Budapest, Carl Lutz rkp, 7-es kikötő (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére