Megoldatlan

Kapu zárva a Kopaszi gátnál a Vízpart utcánál

A Kopaszi gát parkban a Vízpart utcánál van egy kapu, ami tapasztalatom szerint folyamatosan zárva van. A kapu megnyitása jelentősen javítatna a park megközelíthetőségén az Inforpark felől és a 103-as busz új, Infopark nevű megállójából is, ami Dombóvári úton van. Az 1-es villamosnak is lesz itt megállója. Mivel mostanában már a Hengermalom úti bejáratnál sincs őr, így talán itt sem okozna többlet költséget az üzemeltetőnek a kapu megnyitása.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Elküldtük ide is a bejelentést: http://www.obol.hu/kapcsolat.html
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • XI. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozva a 2190. számú megkeresésére – melyben a Budapest XI.ker. Kopaszi gát Vízpart utcai részénél lévő kapu zárva tartásáról tájékoztat – az alábbiakat válaszolom.

    A szóban
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Nagy Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére