Megoldott

Ottfelejették a lekaszált gazt

A Slachta Margit rakpart melletti kerékpárútnál végre lekaszálták a gazt, de elfelejették elvinni, érdekes, hogy a kerítésen kívül ezt megtették, itt meg nem.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, II. kerület

Hozzászólások

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A kaszálást nem Társaságunk végezte.

    A bejelentést további intézkedésre megküldtük a BKK-Közút Zrt. részére.

    Köszönettel:

    FŐVÁROSI KERTÉSZETI
    NONPROFIT ZRT.
    BVK HOLDING tagja
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték, megoldottra állítható.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem a bejelentést a fővárosnak továbbítani, egy korábbi válasz szerint a kerékpárút hozzájuk tartozik. Köszönöm.
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Szíves tájékoztatására közöljük, hogy Budapest Főváros Közgyűlésének 48/1994 számú köztisztasági szabályrendelete pontosan definiálja, hogy mely terület
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Banovec Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Április 22, Nagytétényi út, kerékpárút
  • Banovec Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Május 27, Kőér utca, kerékpárút
  • Banovec Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Csak hogy bemutassam, máshol sem viszik el: május 27, Árpád híd.
  • Banovec Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Az egész városban otthagyják!
    A XXII. kerületben már vagy négyszer kaszáltak idén, de olyan soká viszik el a kaszálatot, mintha radioaktív lenne és megvárnák a felezési időt.
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére